10 geriausių technikos muziejų pasaulyje

Jei esate technologijų gerbėjas, jums patiks šie 10 technikos muziejų iš viso pasaulio. Šiuose muziejuose saugomi vieni iš nuostabiausių istorijoje technologinių pasiekimų. Šiuose muziejuose rasite visko – nuo senovinių išradimų iki šiuolaikinių stebuklų! Jei ieškote smagios ir edukacinės patirties, būtinai įtraukite vieną (ar daugiau!) iš šių muziejų į savo kelionių sąrašą!

1. Nacionalinis elektronikos muziejus Merilende, JAV – šiame muziejuje daugiausia dėmesio skiriama elektroninių ryšių istorijai – nuo ankstyvųjų telegrafų iki šiuolaikinių kompiuterių – išsaugoti. Jame yra interaktyvių eksponatų, istorinių artefaktų ir edukacinių programų.
  2. Šanchajaus mokslo ir technologijų muziejus Kinijoje – šis muziejus yra vienas didžiausių mokslo muziejų Azijoje. Jame įrengtos nuolatinės ir keičiamos ekspozicijos įvairiomis mokslo temomis. Kartu su juo veikia IMAX kino teatras, planetariumas ir kt.
  3. Nacionalinis žiniasklaidos muziejus Jungtinėje Karalystėje – šiame unikaliame muziejuje dėmesys skiriamas visiems žiniasklaidos aspektams – nuo televizijos, radijo iki fotografijos. Jame yra interaktyvių eksponatų, galerijų ir užsiėmimų įvairaus amžiaus lankytojams.
  4. Asimovo mokslo ir technologijų muziejus Izraelyje – šis muziejus, pavadintas garsaus mokslinės fantastikos rašytojo vardu, apima įvairias technologijų temas – nuo robotikos iki kosmoso tyrimų. Jame yra interaktyvių eksponatų ir edukacinių programų lankytojams.
  5. Technopolio mokslo centras Belgijoje – Šiame muziejuje daugiausia dėmesio skiriama skatinti įvairaus amžiaus lankytojus tyrinėti mokslo pasaulį. Jame yra interaktyvių eksponatų, seminarų ir edukacinių programų lankytojams.
  6. Vokietijos muziejus (Deutsches Museum) Vokietijoje – šis didžiulis muziejus apima įvairias technologijų temas – nuo architektūros iki energijos šaltinių. Lankytojai gali mėgautis interaktyviais eksponatais ir užsiėmimais, kuriuose demonstruojama, kaip veikia technologijos.
  7. Tokijo nacionalinis naujojo mokslo ir inovacijų muziejus Japonijoje – Šiame muziejuje daugiausia dėmesio skiriama naujoms technologijoms ir mokslo laimėjimams. Jame lankytojams siūlomi interaktyvūs eksponatai, seminarai ir edukacinės programos.
  8. Automobilių muziejus „Reinventing the Wheel” Australijoje – šis muziejus skirtas automobilių istorijai išsaugoti. Jame yra senovinių automobilių, interaktyvių eksponatų ir edukacinių programų.
  9. Minesotos mokslo muziejus Jungtinėse Amerikos Valstijose – šiame muziejuje daugiausia dėmesio skiriama mokslo, technologijų ir inžinerijos tyrinėjimui. Jame yra interaktyvių eksponatų, galerijų ir užsiėmimų lankytojams.
  10. Meno ir technikos muziejus Prancūzijoje – Šis neįtikėtinas muziejus apima daugybę temų – nuo astronomijos iki transporto. Lankytojai gali apžiūrėti interaktyvius eksponatus ir galerijas, kuriose demonstruojamos neįtikėtinos istorijos technologijos.

Šie 10 technikos muziejų tikrai suteiks lankytojams smagių ir edukacinių įspūdžių. Tad ko dar laukiate? Pradėkite planuoti savo apsilankymą jau šiandien!

Komentarai išjungti.