Vietinė Kauno telefonų remonto įmonė technikos muziejui pristatė naujus eksponatus

Vietinė Kauno telefonų remonto įmonė technikos muziejui pristatė naujus eksponatus

Kauno (Lietuva) vietinė telefonų remonto įmonė dosniai padovanojo savo miesto Technikos muziejui. Eksponatai buvo oficialiai atidaryti per renginį, kuriame dalyvavo gyventojai iš visos šalies.

Tarp naujų bendrovės dovanotų eksponatų – reti daugiau nei 100 metų senumo dokumentai, susiję su ankstyvuoju telekomunikacijų verslu Lietuvoje. Šie daiktai suteikia unikalią galimybę susipažinti su šalies praeitimi, o daugelis lankytojų džiaugėsi galėdami juos apžiūrėti.

Bendrovė taip pat padovanojo keletą tikslių įrankių, kuriuos anksčiau technikai naudojo taisydami telekomunikacijų įrangą. Daugelį šių retų eksponatų dabar galima pamatyti ir suprasti, kaip laikui bėgant vystėsi technologijos.

Renginys tapo dar ypatingesnis, nes jame dalyvavo keletas telekomunikacijų pradininkų iš Kauno, kurie pasidalijo savo patirtimi ir anekdotais iš laikų prieš šiuolaikinių technologijų amžių.

Tikimasi, kad ši nauja ekspozicija padės šviesti žmones apie praeities ir dabarties telekomunikacijų indėlį į mūsų visuomenę, taip pat įkvėps jaunąją kartą tyrinėti ir diegti naujoves šioje srityje.

Šiuo metu Technikos muziejus yra atviras lankytojams, tad užsukite ir apžiūrėkite šiuos nuostabius Kauno praeities artefaktus! Nenusivilsite.

Komentarai išjungti.